Kolor roku 2018

Każdego roku Instytut Pantone wybiera kolor, który będzie kształtował trendy w modzie i designie przez nadchodzące 12 miesięcy. Wybrane barwy mają za zadanie oddać współczesne nastroje społeczno-polityczne, ale także bieżące trendy kultury i sztuki. Według dyrektora Instytutu Kolorów Pantone to właśnie odcień fioletu symbolizuje nowoczesność, oryginalność, przyszłościowe myślenie i kreatywność.

Podążając tym torem oraz będąc w zgodzie z panującymi trendami, w roku 2018 wprowadziliśmy do swojej oferty kolor fioletowy. W swojej prostocie ma bardzo ciekawą symbolikę – niezwykły, trochę tajemniczy, odzwierciedlający pragnienia poznawcze otaczającego świata. Czyż nie jest idealny dla dziecka, które od pierwszych chwil po narodzinach zaczyna sukcesywnie uczyć się jak oddychać, poruszać się, mówić, wartościować czy jak nawiązywać relacje międzyludzkie?

Kolor fioletowy w ubrankach dla dzieci występuje jeszcze stosunkowo rzadko, może dlatego od początku skradł serca naszych małych klientów i już na stałe zagościł w naszej ofercie. Klienci MyBasic bardzo cenią sobie duży wybór kolorów i bardzo chętnie korzystają z naszych podpowiedzi kolorystycznych, które kolory łączyć ze sobą. W kolorze fioletowym kupicie w sklepie MyBasic bodziaki, legginsy, spodnie dresowe, pajace czy t-shirty. Nie zabraknie bluz z kapturem czy bluz typu bomber, a dla dziewczynek przewidzieliśmy piękne i kręcące się fioletowe sukienki.

Produkty MyBasic, dzięki wielości dostępnych kolorów, są swoistą kopalnią inspiracji jak dobierać kolory ubrań dla maluchów każdego dnia i na każdą okazję. Będziecie zaskoczeni z jak wieloma kolorami można zestawić kolor fioletowy. Zawsze chętnie doradzimy w tej kwestii – w naszym sklepie ubrania prezentujemy na dzieciach w różnych wieku, o różnej urodzi i budowie ciała. Nie odkrywamy koła na nowo, a jedynie chcemy dać Wam gotowe rozwiązania. Co sądzicie o tym kolorze? Z jakim innym kolorem współgra idealnie? Zachęcamy do odpowiedzi w komentarzach. A tymczasem nasze propozycje poniżej :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *