Zwroty i wymiany


 

30 dni na zwrotChciałbyś zwrócić zamówiony produkt? Nie ma problemu.

   

Ogółne zasady dotyczące zwrotów

 

1. Pamiętaj, że na decyzję o zwrocie zamówionych produktów masz zawsze 30 dni od momentu otrzymania przesyłki (odstąpienie od umowy sprzedaży).

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy poinformuj nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pocztą elektroniczną na adres: zwroty@mybasic.pl lub za pośrednictwem pisma wysłanego pocztą na adres: MyBasic Sp. z o.o. Sp.k., ul. Pocztowa 2 lok. 15, 05-082 Stare Babice).

3. Możesz wykorzystać nasz formularz zwrotu dostępny tutaj.

4. Będziemy wdzięczni za dołączenie dowodu zakupu - ułatwi to nam rozpatrzenie zwrotu.

5. Pamiętaj, że zgodnie z naszym regulaminem i przepisami prawa Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanych rzeczy, dlatego będziemy wdzięczni, aby w miarę możliwości zwracana rzecz była zapakowana w oryginalnym opakowaniu.

6. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki wybrałeś w pierwotnej transakcji, chyba że w formularzu podałeś numer rachunku bankowego. Zwrot płatności na rachunek bankowy nastąpi także w przypadku wyboru płatności przy odbiorze (za pobraniem). W żadnym przypadku nie poniesiesz dodatkowych opłat w związku ze zwrotem.

7. Zwroty obsługujemy możliwie szybko. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

8. Sugerujemy nie wysyłać do nas zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej, ponieważ niestety bardzo często paczki nie są doręczane.

9. Zwracany produkt wyślij nam razem z formularzem zwrotu na adres:

MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Dział Zwrotów

ul. Pocztowa 2 lok. 15

05-082 Stare Babice

 

10. ŁATWY ZWROT - napisz do nas na zwroty@mybasic.pl w celu dokonania zwrotu przez Paczkomat Inpost. Koszt przesyłki to 10 zł.
Jak to działa? My wygenerujemy dla Ciebie list, który nakleisz na paczkę, a opłatę odliczymy od wartości zwracanych ubrań. Paczkę będziesz mógł/mogła nadać w najbliższym w Twojej okolicy Paczkomacie Inpost.


Pliki do pobrania i wydruku: Formularz zwrotuOgółne zasady dotyczące wymiany

 

Uwaga – wymiana towaru polega na zastosowaniu powyższej procedury zwrotu i złożeniu nowego zamówienia.
© 2017-2020 MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Czytaj więcej ...
Rozumiem