WYSYŁKA W 24H
  DARMOWA WYSYŁKA OD 150 ZŁ
  30 DNI NA ZWROT

REKLAMACJE


 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ubrania spełniały Wasze oczekiwania. Jeśli jednak zdarzy się tak, że będziecie mieli zastrzeżenia co do naszych produktów to pamiętajcie, że na wszystkie produkty kupione w MyBasic przysługują Wam uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

Ogólne zasady reklamacji

 

1. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza reklamacji.

2. Wyślij reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem na adres:

MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Dział Zwrotów

ul. Pocztowa 2 lok. 15

05-082 Stare Babice

3. Po otrzymaniu przesyłki rozpatrzymy reklamację w przeciągu 14 dni.

4. O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Cię drogą elektroniczną.

  1. 5. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

 

 

Pliki do pobrania i wydruku: Formularz reklamacji

 

ODR

 

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., dla klientów będących konsumentami udostępniamy łącze elektroniczne do platformy ODR: ec.europa.eu/odr. Platforma ODR to strona internetowa, za pośrednictwem której klienci mogą składać skargi. Niezależnie przypominamy, że adres poczty elektronicznej, pod którym mogą się Państwo z nami kontaktować to: sklep@mybasic.pl© 2017-2020 MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Czytaj więcej ...
Rozumiem