The story

PROSTOTA I KLASYKA


Wierzymy, że ubieranie dzieci powinno być proste jak „raz, dwa, trzy”! Nasze fasony to klasyka. Nie wychodzą z mody i zawsze przydadzą się w szafie. Można je ze sobą łączyć, zestawiać, kombinować. A jeśli nie masz na to czasu, z przyjemnością trochę podpowiemy: proponowane zestawy znajdziesz na kartach poszczególnych produktów.

Stawiamy na wygodę i praktyczność - tak ważną w codzienności z dziećmi. Nie rezygnujemy, oczywiście, z ponadczasowej estetyki, a nawet elegancji - tam, gdzie jest potrzebna. Fasonów mamy dużo, byście mogli znaleźć coś na każdą okazję!

The story
The story
The story
The story
The story
The story

DO WYBORU... DO KOLORU


Proste i gładkie kolory - w szerokim wyborze. Bo przecież każdy lubi trochę inne. No, i można je ze sobą zestawiać! To wspaniała zabawa. Również dla tych milusińskich, którzy sami decydują, „w co by się tu dzisiaj ubrać”.

A jeśli nie lubisz - albo zwyczajnie nie masz czasu - zastanawiać się, co do czego pasuje, też pomożemy! Propozycje zestawień kolorystycznych znajdziesz przy poszczególnych produktach. Masz już nasze ubranka w szafie? Spójrz na tasiemkę - podpowie pasujący kolor! Proste? Dziecinnie proste.

The story
The story
The story
The story
The story
The story

A JA ROSNĘ I ROSNĘ… I UBRANIA TEŻ!


Ukochana sukienka? Spodnie, które najchętniej nosiłoby codziennie? Skąd my to znamy! A gdy zaczyna się wyrastanie z ulubionych ubrań, zaczynają się też małe dramaty. Nie u nas. W MyBasic bez problemu znajdziesz ten sam fason, gdy dziecko zmieni nagle w czasie wakacji rozmiar na większy. I nie ma znaczenia, czy ubrania były kupione pół roku temu czy rok. Z klasyki nie trzeba rezygnować po jednym sezonie, więc u nas znajdziesz ją zawsze.

The story
The story
The story
The story
The story
The story

JAKOŚĆ – MADE IN POLAND


Wiemy, że dokładnie czytasz metki, gdy kupujesz ubrania dla swojego dziecka. Dlatego dbamy o to, by na naszych metkach było wszystko w porządku. Wszystkie ubrania szyte są z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów. Bawełna to podstawa, w końcu chcemy, by dziecku było jak najwygodniej.

Ubrania MyBasic powstają w Polsce - we współpracy ze świetnymi lokalnymi producentami. Dzięki temu mamy gwarancję jakości i możliwość stałej jej kontroli. Mamy też pewność, że jesteśmy fair - bo wiemy, gdzie i w jakich warunkach powstają nasze ubrania.

The story
The story
The story
The story
The story
The story

A CENA – ROZSĄDNA!


Wiemy, że nasze dzieci zasługują na najlepszą jakość, a nasze portfele na rozsądną cenę.

Jak to możliwe? Ograniczamy zbędne koszty - drogich powierzchni handlowych, personelu w sklepach, reklam telewizyjnych. Sprzedajmy tylko online i koncentrujemy się na tym, co najważniejsze: najlepszej jakości i obsłudze klienta. Pilnujemy tych kwestii na każdym etapie produkcji! Zamiast wyprzedaży możemy więc zaoferować Wam - trwałość, jakość i rozsądek w cenie.

The story
The story
The story
The story
The story


© 2017-2021 MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Czytaj więcej ...
Rozumiem