WYSYŁKA W 24H
  DARMOWA WYSYŁKA OD 150 ZŁ
  30 DNI NA ZWROT

Zwroty i wymiany


 

30 dni na zwrotChciałbyś zwrócić zamówiony produkt? Nie ma problemu.

   

Ogółne zasady dotyczące zwrotów

 

1. Pamiętaj, że na decyzję o zwrocie zamówionych produktów masz zawsze 30 dni od momentu otrzymania przesyłki (odstąpienie od umowy sprzedaży).

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy poinformuj nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pocztą elektroniczną na adres: zwroty@mybasic.pl lub za pośrednictwem pisma wysłanego pocztą na adres: MyBasic Sp. z o.o. Sp.k., ul. Pocztowa 2 lok. 15, 05-082 Stare Babice).

3. Możesz wykorzystać nasz formularz zwrotu dostępny tutaj.

4. Będziemy wdzięczni za dołączenie dowodu zakupu - ułatwi to nam rozpatrzenie zwrotu.

5. Pamiętaj, że zgodnie z naszym regulaminem i przepisami prawa Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanych rzeczy, dlatego będziemy wdzięczni, aby w miarę możliwości zwracana rzecz była zapakowana w oryginalnym opakowaniu.

6. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki wybrałeś w pierwotnej transakcji, chyba że w formularzu podałeś numer rachunku bankowego. Zwrot płatności na rachunek bankowy nastąpi także w przypadku wyboru płatności przy odbiorze (za pobraniem). W żadnym przypadku nie poniesiesz dodatkowych opłat w związku ze zwrotem.

7. Zwroty obsługujemy możliwie szybko. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

8. Zwracany produkt wyślij nam razem z formularzem zwrotu na adres:

MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Dział Zwrotów

ul. Pocztowa 2 lok. 15

05-082 Stare Babice

 

9. ŁATWY ZWROT - napisz do nas na sklep@mybasic.pl w celu dokonania zwrotu przez Paczkomat Inpost. Koszt przesyłki to 10 zł.
Jak to działa? My wygenerujemy dla Ciebie list, który nakleisz na paczkę, a opłatę odliczymy od wartości zwracanych ubrań. Paczkę będziesz mógł/mogła nadać w najbliższym w Twojej okolicy Paczkomacie Inpost.


Pliki do pobrania i wydruku: Formularz zwrotuOgółne zasady dotyczące wymiany

 

Uwaga – wymiana towaru polega na zastosowaniu powyższej procedury zwrotu i złożeniu nowego zamówienia.
© 2017-2020 MyBasic Sp. z o.o. Sp.k.

Strona używa plików cookie. Czytaj więcej ...
Rozumiem