krótkie rękawy koszulki dziecięce
dzieci koszulki na krótki rękaw

Koszulki krótki rękaw dla dzieci

Niezbędne w szafie każdego dziecka koszulki bawełniane z krótkim rękawem to podstawa codziennych stylizacji. Do bluzeczki można dobrać spodnie, spódniczkę czy spodenki, każdy model będzie odpowiedni. Koszulka krótki rękaw będzie także odpowiednia o każdej porze roku i dzięki tej uniwersalności jest to model uwielbiany przez dzieci i rodziców. Gdy jest ciepło można ją nosić samodzielnie, gdy jest zimno, wystarczy zarzucić na nią bluzę, sweter czy kamizelkę.

Koszulki dziecięce z krótkim rękawem – uniwersalne fasony

Większość naszych koszulek dziecięcych z krótkim rękawem to modele uniwersalne. Koszulki na krótki rękaw dla chłopca i dziewczynki to fasony unisex, choć mogą zdarzyć się wyjątki, które kierujemy bardziej do naszych małych użytkowniczek. Należą do nich bluzka z falbanką i tunika – koszulka z krótkim rękawem dla dziewczynki z rękawami w stylu motylek. Jednak znacząca większość naszej kolorowej kolekcji może zagościć w chłopięcej i dziewczęcej szafie bez różnicy. Wiemy bowiem, że wszystkie dzieci lubią barwne ubrania, dlatego też zadbaliśmy o koszulki z krótkim rękawem dla dzieci w niemal trzydziestu kolorach. To pozwala znaleźć im swoje ulubione kolory koszulek.

Dziecięca koszulka z krótkimi rękawami – co wybrać na lato?

Koszulki z krótkim rękawem dla dzieci, jak już wspomnieliśmy, można nosić cały rok. Jednak latem cieszą się największą popularnością i nic w tym dziwnego. Przy wyższych temperaturach modele na krótki rękaw sprawdzają się najlepiej. Jakie koszulki na krótki rękaw dla dziewczynki i chłopca wybrać, by zapewnić dzieciakom komfort? Najlepsze będą modele z naturalnych surowców z ewentualną niewielką domieszką innych surowców. Dobrym wyborem jest bawełna, dobrze chłonie wilgoć i jest przyjemna w noszeniu. Jest także bardzo trwała i można z niej uzyskać dzianiny w wielu kolorach. Koszulki z krótkim rękawem dla dzieci nosi się bezpośrednio na ciele, dlatego ważne by bluzeczki miały delikatny materiał i były bezpieczne dla skóry. Bezpieczeństwo dzianiny potwierdza u nas np. certyfikat Oeko-Tex Standard 100.