DSA

Zgodnie z nowymi regulacjami Digital Services Act (DSA), pragniemy Cię poinformować o naszych działaniach mających na celu zwiększenie transparentności i bezpieczeństwa podczas korzystania z naszego sklepu internetowego.

Co to jest DSA?

Digital Services Act (DSA) to europejska regulacja mająca na celu stworzenie bezpieczniejszego i bardziej przejrzystego środowiska cyfrowego dla użytkowników oraz przedsiębiorstw. Nowe przepisy dotyczą wszystkich dostawców usług cyfrowych, w tym platform e-commerce, takich jak nasza.

W naszym Sklepie Internetowym świadczymy usługi, które spełniają definicje usług pośrednich określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 19 października 2022 roku - Akt o Usługach Cyfrowych (Digital Services Act, DSA).

Do takich usług należą opinie dodawane do produktów. Aby nasi Klienci mogli w pełni bezpiecznie korzystać z naszego Sklepu Internetowego, dokładamy wszelkich starań, aby niezwłocznie usuwać nielegalne treści z tych usług po ich zgłoszeniu i weryfikacji. Te zasady obowiązują również naszych Klientów. Dlatego korzystając z naszego Sklepu Internetowego, prosimy o nieprzekazywanie i niepublikowanie nielegalnych treści

Twoje prawa jako użytkownika

Nasze zaangażowanie

Jako zaufany sklep internetowy, zobowiązujemy się do przestrzegania wszystkich wymagań DSA oraz ciągłego doskonalenia naszych usług, aby zapewnić Ci bezpieczne i satysfakcjonujące zakupy online.

Czym są nielegalne treści?

Nielegalne treści to informacje, które same w sobie lub przez odniesienie do określonego działania, nie są zgodne z powszechnie obowiązującym prawem lub naszym Regulaminem. Do nielegalnych treści należą w szczególności:

Nielegalne treści w opiniach o produktach

Opinie o produktach możesz zamieszczać pod warunkiem, że oceniany produkt był przez Ciebie faktycznie kupiony i sprawdzony. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji opinii, które: