Metody płatności

W naszym sklepie masz do wyboru wiele metod płatności:


BLIK

W celu zapłacenia BLIKiem, wybierz tę opcję płatności, a następnie przepisz kod BLIK z aplikacji swojego banku i postępuj zgodnie z instrukcjami.


PayU

PayU to bezpieczna bramka płatności internetowych, w której masz do wyboru wiele form płatności, takich jak: BLIK, karta płatnicza, przelewy błyskawiczne z Twojego banku i wiele innych. Transakcja rozliczona zostaje błyskawicznie i Twoje zamówienie od razu może być realizowane.


Karta kredytowa

Chcąc zapłacić za zakupy kartą kredytową skorzystaj z bramki PayU. W kolejnym kroku wybierz opcję „karta kredytowa lub debetowa” i postępuj zgodnie z instrukcjami, tj.: przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”.


PayPal

Jeśli posiadasz konto PayPal, które jest połączone z Twoją kartą kredytową, możesz skorzystać z tej formy płatności. Po zalogowaniu się do Twojego konta, postępuj zgodnie z instrukcjami, a nastepnie zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojej karty.


Przelew tradycyjny na konto

Oferujemy Ci także możliwość opłacenia zamówienia tradycyjnym przelewem. Poniżej znajdują sie dane do przelewu:

Odbiorca:MyBasic Sp. z o.o.
Adres:ul. Rzędziana 11, 05-080 Izabelin B
Rachunek:57 1050 1012 1000 0090 8094 1892
Tytuł:W tytule podaj tylko numer swojego zamówienia

Płatność przy odbiorze

Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, wybierz opcję „Za pobraniem”. Opcja ta dostępna jest wyłącznie w Polsce i przy wyborze kuriera DPD.


Apple Pay

Jeśli chcesz skorzystać z tej metody płatności, wybierz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę skorzystaj z opcji Apple Pay i postępuj zgodnie z instrukcjami.


Google Pay

Jeśli chcesz skorzystać z tej metody płatności, wybierz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę skorzystaj z opcji Google Pay. Po zalogowaniu się na swoje konto Google, postępuj zgodnie z instrukcjami.


PayPo - zapłać później

Robiąc zakupy z PayPo możesz skorzystać z możliwości odroczonej płatności za zamówienie i opłacić je nawet do 30 dni od momentu złożenia zamówienia. Jeśli chcesz skorzystać z tej metody płatności, wybierz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę skorzystaj z opcji PayPo i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.


Twisto - zapłać później

Z Twisto możesz zrobić zakupy online, sprawdzić nasze ubrania i zapłacić dopiero, gdy postanowisz je zatrzymać - nawet do 30 dni od złożenia zamówienia. Jeśli chcesz skorzystać z tej metody płatności, wybierz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę skorzystaj z opcji Twisto i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.