Karty upominkowe MyBasic

Specjalnie na Waszą prośbę przygotowaliśmy ofertę kart upominkowych! Dzięki nim możecie obdarować również swoich bliskich naszymi kolorowymi ubraniami - bez ryzyka pomylenia rozmiaru!

Karta podarunkowa MyBasic

Karta podarunkowa od MyBasic to pomysł na trafiony prezent! Wszyscy znamy sytuacje, że darczyńca mocno się natrudził, a prezent mimo wszystko okazał się nieudany. Wybierając kartę upominkową unikamy takich kłopotów. Prezent wybrany samemu zawsze cieszy. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent pomyśl o karcie podarunkowej. To ostatnio bardzo popularna forma podarunku. Można ją zamienić na wybrane przez siebie ubrania, które z pewnością ucieszą. Nie będzie też problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru, kiedy obdarowany sam go dobierze.

Karta upominkowa to gwarancja zadowolenia

Obdarowując kogoś kartą podarunkową MyBasic masz pewność, że sprawisz mu udany prezent. Nie ma znaczenia, czy to dorosły czy dziecko. U nas znajdują się bowiem ubrania dla każdej grupy wiekowej. Samodzielnie wybrany fason i kolor może ucieszyć bardziej, niż przypadkowo dobrane element. Każdy zna swoje potrzeby ubraniowe najlepiej, dlatego karta podarunkowa może okazać się strzałem w 10.

Gift Card to prezent odpowiedni dla każdego

Karty podarunkowe sprawdzają się jako upominek dla każdego. Lubią je kobiety, mężczyźni i dzieci. Wybranie prezentu jest bowiem ekscytujące i pozwala samemu decydować, jaki produkt się wybierze. Karta podarunkowa może mieć różną wartość i być dopasowana do okazji. W MyBasic można wybrać kartę upominkową o wartości 100 zł, 150 zł, 200 zł, 300 zł i 500 zł co pozwala dopasować upominek do okazji. Kupując kartę na prezent otrzymasz spersonalizowaną kartę, stworzoną specjalnie dla obdarowanej osoby, którą prześlemy na adres e-mail. Łatwe, szybkie, a co najważniejsze – prezent będzie trafiony.