Rampersy niemowlęce w rozmiarze 92

Rozmiar:

92

Sortowanie:

Domyślne

Rampersy

Rampersy niemowlęce to jedne z ulubionych ubranek dla maluszków. To popularne modele dla najmłodszych i tych nieco starszych. Rampers wygląda jak połączenie koszulki ze spodenkami, jest to model jednoczęściowy i występuje w kilku rodzajach. Można spotkać rampersy krótkie, które mają zarówno krótsze nogawki, jak i krótkie rękawy, dostępne są także wersje długie – rampers z długim rękawem i długimi nogawkami. Dodatkowo modele mogą mieć różne wersje zapinania oraz mogą być uszyte z różnych materiałów.

Rampersy dla dziewczynki i chłopca

Rampers to model uniwersalny. Tak samo dobry dla chłopców, jak i dziewczynek. W naszej ofercie dostępny w wielu kolorach dlatego można go dobrać do potrzeb i preferencji kolorystycznych. Mamy także modele w paski, które prezentują się bardzo ciekawie, szczególnie w połączeniu z tym samym kolorem. Rampersy dla niemowlaka to doskonały sposób na zapewnienie mu wygody niezależnie od płci malucha.

Rampersy do spania

Prosty i swobodny krój rampersów sprawia, że rodzice często wybierają je na piżamę dla dzieci. Zapewnią pełny zakres ruchów, nie uciskają, a dodatkową zaletą jest fakt, że jako model jednoczęściowy zapewniają ochronę pleców cały czas. Klasyczne piżamy często podwijają się, a plecy dziecka pozostają odkryte. To niekorzystne szczególnie w chłodne noce, a jeśli maluch wcześniej też pozbył się kołdry, spanie z odkrytymi plecami może skończyć się przeziębieniem. Rampers z długimi nogawkami spisze się w takich sytuacjach doskonale.

Rampersy na lato i zimę

Rampers niemowlęcy na jesień i zimę powinien być cieplejszy niż ten na upały. Rampers z długimi nogawkami będzie najlepszy na ten czas. Natomiast latem przeciwnie, niezależnie czy poszukujemy modelu do spania, czy na dzień, rampers z krótkim rękawem będzie odpowiedni. Ubranka dostępne są z różnych materiałów, warto więc latem wybierać lekkie i przewiewne surowce. Rampersy krótkie z muślinu zapewnią maluchom komfort przy wyższych temperaturach. Są także delikatne i nie podrażniają, co w lecie jest szczególnie istotne, bo spocona skóra jest podatniejsza na otarcia.

Popularne rodzaje:

Rampersy dla dziewczynki

Rampersy dla chłopca

Rampersy muślinowe

Rampersy z długimi nogawkami

Rampersy z długim rękawem

Rampersy z krótkim rękawem

Rampersy na suwak

Rampersy krótkie

Najpopularniejsze kolory:

Rampersy białe

Rampersy szare

Rampersy beżowe

Rampersy czarne

Rampersy zielone

Rampersy niebieskie

Rampersy różowe

Rampersy czerwone

Rampersy pomarańczowe

Rampersy jasnożółte

Wybierz odpowiedni rozmiar:

Rampersy rozmiar 62

Rampersy rozmiar 68

Rampersy rozmiar 74

Rampersy rozmiar 80

Rampersy rozmiar 86

Rampersy rozmiar 92

Rampersy rozmiar 92-98

Rampersy rozmiar 98-104