Poczuj moc naszych kolorów!

Stawiamy na kolor!

Miłość do kolorów- od tego wszystko się zaczęło. Wierzymy, że jest w nich moc. U nas znajdziesz ubrania w całęj palecie barw. Od wyrazistych czerwieni i żółci, po stonowane beże i szarości. Pomożemy Ci wybrać kolory na różne okazje i wydarzenia. Podpowiemy jak je łączyć i stylizować. Zapraszamy Cię do naszego świata pełnego kolorów. 

Nie tylko dla dzieci

Choć tworząc markę myśleliśmy o dzieciach, to teraz również dorośli znajdą u nas swoje ukochane ubrania basic. Chcesz mieć taki sam model jak Twoje dziecko? Nie ma problemu, większość z naszych ubrań znajdziesz w wersji dla dzieci i dorosłych. Udowadniamy, że nasze ubrania są uniwersalne i nie ma potrzeby tworzyć skomplikowanych modeli. Kochamy uniwersalność i ponadczasowość .

Klasyka i minimalizm – bo tacy jesteśmy! 

Trendy i zmieniające się kolekcję- tego u nas nie znajdziesz. Wymyślnych wzorów i zbędnych detali także. Stawiamy na proste kroje , które łatwo ze sobą łączyć, niczym puzzle. Ponadczasowe kroje dla wszystkich, pomogą Ci stworzyć garderobę kapsułową, która ułatwia tworzenie codziennych stylizacji. Nie musisz się obawiać, nasze ubrania nigdy nie wyjdą z mody. A wysoka jakość naszych materiałów sprawia, że posłużą Ci przez lata.

Stabilność i przewidywalność – lubimy zaskakiwać, ale tylko pozytywnie!

Cenimy sprawdzone rozwiązania, więc znajdziesz u nas ulubione modele w rozmiarze, który można zmieniać wraz z wiekiem dziecka. U nas bez problemu znajdziesz ten sam fason i kolor, gdy dziecko zmieni rozmiar na większy. Leży, raczkuje, chodzi, biega - na każdym etapie, znajdziesz ubrania potrzebne do właściwego rozwoju.

Zapewniamy też przewidywalność cen. Nie ma obawy, że jutro zorganizujemy wyprzedaż i zakupy dziś będą droższe. Oferujemy polskie ubrania dla dzieci i dorosłych w uczciwej cenie, która nie jest zależna od aktualnej pogody, sezonu, czy naszego widzimisię. Z nami można przewidzieć swój budżet bez niemiłej niespodzianki.

Zrównoważony rozwój - u nas nic się nie zmarnuje!

  Tworzymy krótkie serie produkcyjne, by unikać nadprodukcji ubrań. W razie potrzeby kolekcje są doszywane. Produkujemy w Polsce, mamy więc pełną kontrolę nad procesem. To pozwala nam skracać drogę do odbiorcy, zmniejszając w ten sposób wpływ transportu ubrań na środowisko. Cenimy filozofię zero waste, dlatego wykorzystujemy maksymalnie nasze materiały (odpowiedni wykrój) oraz zagospodarowanie skrawków na oryginalne dodatki do ubrań np. kolorowe gumki do włosów czy opaski. Dzięki naszym łatom sprawnie naprawisz np. dziury na kolanach.

MyBasic Lovers

Nasza siła, to nasza społeczność. Przez lata zebraliśmy rzeszę odbiorców, którzy razem z nami współtworzą nasze ubrania. Na bieżąco słuchamy ich potrzeb i pomysłów, bezustannie poszerzając naszą ofertę. Nasza grupa na Facebooku, MyBasic Lovers to już ponad 6 tysięcy członków, którzy mają realny wpływ na to to co pojawi się w naszym sklepie. Grupa to też konkursy, ankiety i moc inspiracji każdego dnia.

Poznaj naszą historię

Jak się zaczęła nasza historia?  Justyna - to właśnie ona stoi za pomysłem stworzenia miejsca z kolorowymi ubraniami Szukając ich dla własnych dzieci, zobaczyła, że polski rynek nie oferuje takich, które byłyby dobrej jakości i przystępne cenowo dla wszystkich. I tak zaczęła się ta historia... Za wszystkim stała chęć pokolorowania rzeczywistości i ułatwienia codzienności rodzicom, którzy tak samo jak Justyna zmagali się z dobieraniem odpowiedniej garderoby dla swoich dzieci.