Opakowanie Eko

Odkryj nasze Eko Pakowanie!

MyBasic to marka stworzona z myślą o Was i Waszych dzieciach. Oferujemy najwyższej jakości ubrania produkowane w Polsce, dostosowane do wieku dzieci, stworzone tak aby było im wygodnie. Dzięki naszym ubraniom zakup uniwersalnych, jednokolorowych ubrań, bez nadruków i zbędnych dodatków, stał się bardzo prosty!

Nasza jakość jest tak dobra, że ubraniom nie straszne jest wielokrotne noszenie i pranie. Działamy odpowiedzialnie - nie tylko wobec naszych pracowników i klientów, ale także z dnia na dzień zmieniamy siebie, aby być w 100% odpowiedzialnym także wobec naszej planety. To Wy - nasi klienci zainspirowaliście nas do tego podwójnie, za co bardzo dziękujemy!

Cel jest prosty - ograniczać do minimum zużycie folii i wszelkiego plastiku! Z uwagi na fakt, że gotowe ubranka, aby zachować 100% swojej jakości, muszą być przechowywane w magazynie w oddzielnych opakowaniach, stworzyliśmy dla Was dodatkową usługę —> Eko Pakowanie.

Na czym polega Eko Pakowanie?

To proste! Wybierając tę usługę otrzymujesz przesyłkę zapakowaną w duchu eko. Każde ubranko zostanie przez naszego pracownika wyjęte z pojedynczej folii, zapakowane razem w bibułkę, a następnie w papierowy mybasic’owy karton. Co najważniejsze - pojedyncze folie nie są wyrzucane, a używane wielokrotnie! Mimo, że czas operacji magazynowych jest dłuższy, wiemy, że warto, bo nasze środowisko to nasza wspólna sprawa!

Jak skorzystać z Eko Pakowania?

Wystarczy w trakcie składania zamówienia wybrać opcję "Pakowanie Ekologiczne".

Mamy nadzieję, że nasze przyjazne środowisku rozwiązanie przypadnie Wam do gustu i będziecie korzystać z niego jak najczęściej!

Pozdrawiamy kolorowo!

Ekipa MyBasic