Magdalena
Koszulka jest jak najbardziej ok, materiał jest solidny. Po kilku praniach nic się z nią nie dzieje. Choć osobiście preferuję nieco cieńsze materiały na cieplejsze dni, jakość koszulki oceniam na bardzo dobrą.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodana 18.06.2026










