Aleksandra
Dla pierwszego dziecka miałam cały zestaw noworodkowy I były to moje ulubione ubranka. Teraz drugi bobo używa tych samych ciuszkow (kształt i kolor nie zmieniły sie mimo wielokrotnych prań w wysokiej temperaturze). Tym razem dokupiłam tylko body z krótkim rękawem (syn urodzony w czerwcu) i jakość jest bez zmian! Kolory obłędne :)
Czy ta opinia była pomocna?
Dodana 24.06.2026












