Zapisz się do newslettera MyBasic

Zaskoczył Cię zielony kolor potrzebny do przedszkola? A może spodnie dziecka przetarły się po jednym dniu? MyBasic to tęcza ponad 30 kolorów, wygodne fasony i najlepsze materiały, by problemy z ubieraniem dzieci zniknęły raz na zawsze.

Odkrywanie świata to pestka

Leży, raczkuje, chodzi, biega - na każdym etapie rozwoju świat jest bardziej dostępny w wygodnym ubraniu z przyjemnego materiału. Dzieci chcą się dobrze bawić i odkrywać coraz więcej, więc ubrania nie powinny sprawiać im niepotrzebnych kłopotów. Projektujemy fasony nie ograniczające ruchów i szyjemy z przyjaznych dla skóry materiałów z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Domieszka elastanu sprawia, że ubranie zawsze trzyma się tam gdzie trzeba.

Kolory i klasykę u nas znajdziesz zawsze

Chłopcy lubią więcej niż niebieski i szary. Dziewczynki nie muszą ograniczać się do różowego. Stale poszerzamy wybór kolorów, by dzieci mogły nosić to, co im się podoba. Gdy zaczyna się wyrastanie z ulubionych ubrań, zaczynają się też małe dramaty. W MyBasic bez problemu znajdziesz ten sam fason i kolor, gdy dziecko zmieni rozmiar na większy. Przygoda będzie trwać dalej, a rodzic będzie jej bohaterem.


⬇️ ⬇️ ⬇️