×

Czapeczka dla noworodka

29,99 zł
Tabela rozmiarów
+/- 1 cm50-5656-6262-68
długość całkowita  15,0 cm 16,0 cm 17,0 cm
długość po wywinięciu  12,0 cm 13,0 cm 14,0 cm
szerokość 16,5 cm 17,0 cm 17,5 cm
Wybrany Rozmiar: 50-56
  • 50-56
  • 56-62
  • 62-68

13 osób jest zainteresowanych tym produktem

Opis

Czapeczka dla noworodka - by dać maleństwom to, co dla nich najlepsze

• Uszyta z dwóch warstw materiału, dzięki czemu szwy są ukryte i nie drażnią skóry głowy dziecka

• Możliwa regulacja długości czapki poprzez podwinięcie

• Materiał interlock

• Gramatura 180 gsm

• Skład 100% bawełna organiczna 

Ubranka są produkowane w Polsce. Dzianina Interlock posiada certyfikat GOTS (Global Organic Textil Standard).

Read more
Szczegóły produktu
NI0437760

Opis

Kolory
Ecru
Typ ubrania
Czapki i kominy
Dodatki
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Unisex
Recenzje

Zostaw recenzję

  • Ocena:
Wysyłka i zwroty
Podobne produkty
Ostatnio oglądane
29,99 zł
Czapeczka dla noworodka – niezbędna nowo narodzonym maluszkom Czapeczki dla noworodków to niezbędny element wyposażenia malucha. Czapeczka będzie przydatna jeszcze w szpitalu, gdzie będzie chroniła przed...

Czapeczka dla noworodka – niezbędna nowo narodzonym maluszkom

Czapeczki dla noworodków to niezbędny element wyposażenia malucha. Czapeczka będzie przydatna jeszcze w szpitalu, gdzie będzie chroniła przed wychłodzeniem organizmu. Noworodki, które zaraz po narodzeniu mają większą główkę, mogą szybko wychłodzić się właśnie przez głowę. Nakrycie głowy u noworodka ma temu zapobiec. Czapeczki dla noworodka powinny być mu zakładane także dlatego, że niewielka ilość owłosienia w postaci delikatnych włosków nie stanowi bariery ochronnej. Na tym etapie założenie czapeczki noworodkowi jest rozsądnym sposobem na ochronę maleństwa. Ważne, by dopasować model do warunków panujących w sali poporodowej i uwzględnić panującą tam temperaturę.

Delikatna czapeczka dla noworodka

Czapki, które przeznaczone są dla nowo narodzonych dzieci, powinny być wykonane z delikatnego materiału. Nasze czapeczki z bawełny organicznej są miłe w dotyku i przyjemne dla dziecka. Przewiewny materiał czapki dla noworodka to także istotna kwestia, by główka dziecka nie pociła się. Czapeczka dla noworodka nie może zbyt mocno opinać głowy i uciskać. W naszych czapeczkach pozbyliśmy się wszelkich elementów, które mogłyby podrażniać skórę, jak np. sznureczki. Główka noworodka jest szczególnie wrażliwa, dlatego nasze czapki nie mają zbędnych ozdób i naszywek, które mogłyby powodować dyskomfort u malucha. Czapeczka ma chronić główkę i uszy i takie jest jej podstawowe zadanie. Na dekoracje przyjdzie czas, gdy maluszek trochę podrośnie.

Czapeczki dla noworodka z materiału z certyfikatem GOTS

By zapewnić maluchom nie tylko komfort, ale także mieć pewność, że czapeczka dla noworodka jest bezpieczna, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie certyfikowanych dzianin. Certyfikat GOTS potwierdza, że materiał pochodzi z naturalnych upraw, które odznaczają się ekologicznym sposobem postępowania. Muszą być pozbawione chemicznych środków uprawy roślin i wszelkich szkodliwych substancji. GOTS to także potwierdzenie odpowiedzialnego, społecznego podejścia. Wybierając materiały na czapeczki dla noworodków, kierowaliśmy się tym, by zapewnić im maksimum bezpieczeństwa. Dzięki temu nasze produkty nie uczulają maluchów, są delikatne i przyjemne w dotyku. 

Czapeczki noworodka – zakładane, gdy zachodzi taka potrzeba

Choć czapeczki dla noworodka to ważny element jego ubranek i są niezbędne już od początku, nie należy jednak przesadzać. W domu, jeśli tylko nie jest wyjątkowo zimno (poniżej 15°C), nie trzeba zakładać maluchowi czapki. Czapka dla noworodka przyda się natomiast po kąpieli. A także podczas spacerów, kiedy ma chronić główkę od słońca i  wiatru. W sytuacji, kiedy pogoda jest ładna, warto zastanowić się, czy maluszek potrzebuje czapeczki. 

Czapeczki dla noworodków – już od najmniejszych rozmiarów

W naszej nowej kolekcji zadbaliśmy o to, by noworodki mogły mieć dopasowane czapeczki. Zbyt duża czapka jest niewygodna dla maluszka. Może mu spadać na oczy, uciskać w nieodpowiednim miejscu. Stworzenie specjalnych rozmiarów dla noworodków pozwala wybrać czapkę, która nie będzie za duża, a jednocześnie nie będzie uciskać. Miękki materiał i brak twardych szwów zapewnią komfort.

Profil

Menu

Utwórz konto, by dodawać ulubione

Sign in