Legginsy dziecięce

Sortowanie:

Domyślne

Legginsy dziecięce – model idealny do wszelkich aktywności

Legginsy dla dziewczynki i chłopca to doskonały pomysł na wygodne, codzienne ubranie. Model jest uniwersalny, więc każde dziecko może posiadać ten wygodny fason. Jest przydatny do szkoły, przedszkola i w domu. Legginsy dla dzieci świetnie się też sprawdzają na wycieczkach i do zastosowań sportowych. Na rower, rolki, do gry w piłkę czy jako legginsy gimnastyczne dla dzieci. Na zajęciach sportowych umożliwią każdy ruch, a przyjemny materiał nie będzie podrażniał w żadnym miejscu. Wygodne spodnie do ćwiczeń pozwalają skupić się na treningu.

Legginsy dla dzieci na cały rok

Wśród legginsów dla dziewczynek i chłopców można wyróżnić kilka wersji. Mamy legginsy z długimi nogawkami, modele o długości ¾ oraz krótkie leginsy. Występują także klasyczne modele, ocieplane legginsy dla dzieci oraz wersje z grubszej dzianiny. Dzięki temu ukochane legginsy dla dzieci mogą im towarzyszyć przez cały rok i przy każdej okazji – w przedszkolu, szkole, na wakacjach, czy w czasie wolnym podczas zabawy. Legginsy dla dziewczynki to także alternatywa dla rajstop. Założone do sukienki ochronią nogi, gdy na zewnątrz jest chłodniej.

Ocieplane legginsy dla dzieci

Model legginsów ocieplanych dla dzieci ma nie tylko wyższą gramaturę materiału, ale wewnątrz znajduje się przyjemny meszek, który gwarantuje, że legginsy sprawdzą się w chłodniejszych warunkach. Takie spodnie można nosić samodzielnie lub zakładać pod inne spodnie dla lepszej ochrony przed zimnem, gdy nadejdzie sroga zima. Dopasowują się do nóg, dlatego są idealne do noszenia pod innymi spodniami.

Wzbogać stylizację kolorowymi legginsami dziecięcymi

Wygodne, ale też kolorowe! To ich kolejna zaleta, którą dzieci uwielbiają. Z naszej palety barw mogą bowiem wybrać swój ulubiony kolor. Mamy ich niemal 30. Legginsy dziecięce z naszej oferty będą więc pasowały małym minimalistom, lubiącym spokojne odcienie, jak i żywiołowym kilkulatkom, które ubierają się do przedszkola we wszystkie kolory tęczy. Kolory pozwalają dzieciom wyrażać siebie, im większy wybór w dziecięcej szafie, tym jest to łatwiejsze. Warto więc mieć legginsy dla dzieci w wielu kolorach i rodzajach.

Popularne rodzaje:

Legginsy dla dziewczynki

Legginsy dla chłopca

Najpopularniejsze kolory:

Czarne legginsy dziecięce

Białe legginsy dziecięce

Zielone legginsy dziecięce

Żółte legginsy dziecięce

Fioletowe legginsy dziecięce

Różowe legginsy dziecięce

Niebieskie legginsy dziecięce

Czerwone legginsy dziecięce

Brązowe legginsy dziecięce

Szare legginsy dziecięce

Granatowe legginsy dziecięce

Wybierz odpowiedni rozmiar:

Legginsy rozmiar 92-98 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 98-104 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 104-110 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 110-116 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 116-122 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 122-128 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 128-134 dla dziewczynki i chłopca

Legginsy rozmiar 134-140 dla dziewczynki i chłopca