Juniorskie Czapki i opaski

Sortowanie:

Domyślne

Czapki i opaski młodzieżowe

Czapki młodzieżowe to nie tylko sposób na ochronę przed zimnem czy wiatrem. To możliwość stworzenia ciekawszej stylizacji. I choć nasze czapki doskonale sprawdzają się o różnych porach roku i są funkcjonalne, to w przypadku młodych osób liczy się także ich wygląd. A u nas można znaleźć naprawdę różnorodne zestawienia. Można także zdecydować się na opaskę, która będzie stanowić świetne uzupełnienie stroju. Wszystko zależy od gustu i aktualnych potrzeb nastolatków.

Czapki dla nastolatków dwukolorowe – jeszcze więcej możliwości

Nasze basicowe czapki młodzieżowe mają dwa kolory – wewnątrz znajduje się inna barwa niż na zewnątrz. Pozwala to dopasować kolor czapki do stroju. Daje też świetny efekt wizualny, który nie jest bez znaczenia. W ofercie posiadamy kilkanaście kompozycji kolorystycznych. Czapkę można dobrać w tym samym kolorze co np. kurtka, lub na zasadzie kontrastu. Lżejsza, dzianinowa czapka dla nastolatków sprawdzi się doskonale na okresy przejściowe, kiedy nie jest jeszcze bardzo zimno, ale już przydaje się nakrycie głowy. Takie czapki młodzieżowe wiosenne są miękkie, wygodne i świetnie wyglądają, warto rozejrzeć się za modelem dla siebie.

Czapki basic dla młodzieży na zimę - wygodne i ciepłe

Zima rządzi się swoimi prawami. Czy tego chcemy, czy nie, czapka na zimę jest niezbędna. W naszych propozycjach znajdują się czapki młodzieżowe z wełny merino. Są nie tylko bardzo ciepłe, są przede wszystkim wygodne. Wełna z merynosów zapewni komfort cieplny, a przy tym nie jest nieprzyjemna w dotyku, jak większość czapek wełnianych. Czapki młodzieżowe zimowe muszą być ciepłe, ale też wygodne. Taki wybór zapewni najlepsze samopoczucie.

Czapki dla nastolatków – komfortowe i modne modele

Czapki dla nastolatków muszą dobrze wyglądać i być modne. Nie wystarczy, że będą świetnie spełniać swoją funkcję. W MyBasic znaleźć można modne czapki młodzieżowe, które jednocześnie doskonale ochronią użytkowników. W zimie ogrzeją, a w lecie osłonią od słońca. To połączenie praktyczności i ciekawego wyglądu. U nas znajdziesz czapkę, kapelusz czy daszek, które sprawdzą się na różne okoliczności, wystarczy dopasować model do pory roku i aktywności.

Kapelusze młodzieżowe czy czapki? Co na upały?

Czapki z daszkiem młodzieżowe to najpopularniejsze nakrycie głowy na lato. Są najchętniej wybierane na wakacje. Kapelusz dla nastolatków to doskonała alternatywa dla tej popularnej czapki. W naszej ofercie znajdziecie kapelusze dla nastolatków w wersji dziewczęcej. To dziewczyny częściej sięgają po to nakrycie głowy. Nie znaczy to jednak, że rezygnują z czapek dla nastolatek, popularne bejsbolówki można u nich spotkać równie często co kapelusze. Wszystko zależy od stylizacji.

Czapki młodzieżowe dla dziewczyn i chłopców

W większości w naszej ofercie spotkać można nakrycia głowy unisex. Należą do nich czapki zimowe młodzieżowe oraz wersje wiosenne. Klasyczna czapka bajsbolówka jest wersją dla każdego, wystarczy odpowiednio dobrać rozmiar. Na lato natomiast oferujemy także kapelusze i daszki, które także pomogą zadbać o bezpieczeństwo i zapewnią ochronę przeciwsłoneczną. Warto zapoznać się z całoroczną ofertą nakryć głowy dla nastolatków.