pomarańczowe koszulki
bluzka kolor pomarańczowy

Pomarańczowa bluzka doda energii

Kolor pomarańczowy przyciąga spojrzenia, jest wyraźny, energetyczny, wesoły. Bluzki pomarańczowe pozwolą stworzyć wesołą stylizację, która wprawi w dobry nastrój. Pomarańczowy powstaje dzięki zmieszaniu czerwieni i żółci, z takich pozytywnych kolorów musiał powstać równie wesoły. Świeża i pozytywna barwa ubrania wpływa na samopoczucie. Pomarańczowa bluzka podkreśla witalność i kojarzy się z nowoczesnością, warto wprowadzić ten kolor do swojej garderoby i przetestować.

Bluzka pomarańczowa nie tylko na lato

Pomarańcz kojarzy się ze słońcem, ciepłem, owocem pomarańczy. Jest wybierany najchętniej w lecie i na wakacjach. Bluzki pomarańczowe są przy tym chętniej zakładane przez dzieci i młodzież niż przez dorosłych. Chętniej noszą oni energetyczne barwy i nie boją się ich. W naszej ofercie można znaleźć pomarańczową bluzkę z krótkim i długim rękawem. Można nosić model o różnych porach roku. Założenie bluzki pomarańczowej w środku jesieni czy zimy może zdecydowanie poprawić nastrój i naładować użytkownika dobrą energią.

Bluzki pomarańczowe w zestawieniach

Pomarańczowy nie jest tak często wybierany, bo nie każdemu będzie pasował ten kolor. Gdy nie masz przekonania lub jeszcze nie czujesz się pewnie w takim intensywnym kolorze, spróbuj wybrać jeden z elementów garderoby w tej barwie, np. koszulkę. Monochromatyczny look to może być za wiele na początek, ale stopniowe wprowadzenie koloru pomoże oswoić się z bardziej intensywnymi kolorami. Ponadto można tworzyć bardzo ciekawe zestawienia z pomarańczem, np. połączyć go z szarym, granatem, pudrowym różem czy błękitnym ubraniem. To będą bardzo ciekawe i udane stylizacje.