pudroworóżowe bluzki
bluzki w kolorze różu pudrowego

Bluzka pudrowy róż – delikatniejszy odcień różu

Bluzki pudrowy róż to modele na każdą porę roku. Pasują zarówno do lekkich, letnich stylizacji, jak i do zimowych zestawień. Kolor jest odpowiedni dla małych dziewczynek i starszych kobiet, lubią go także chłopcy. Delikatniejsza wersja różu przekonuje osoby, które nie lubią zbyt intensywnych kolorów. Pudroworóżowy prezentuje się bardzo ładnie, a przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się bardzo długo.

Pudrowy róż bluzka

Polskie dzianiny o dobrym składzie, ciekawy kolor czy produkcja krajowa – to elementy, które wpływają na popularność naszych pudroworóżowych bluzek. Szyte na miejscu koszulki są doskonałej jakości, w składzie posiadają głównie bawełnę wzbogaconą elastanem dla poprawy właściwości materiału. Dokładność podczas produkcji zapewnia natomiast estetyczne wykończenie. Dodatkowo nasze projekty są skrojone pod potrzeby odbiorców, by spełniały najlepiej ich potrzeby.

Wybierz komfortowe bluzki pudrowy róż dla dzieci

W naszej ofercie można znaleźć ubrania dla wszystkich. Dla młodszych przygotowujemy fasony, które nie tylko dobrze wyglądają, ale zapewnią im komfort na cały ciężki dzień w szkole lub przedszkolu. Miękkie materiały i odpowiednie kroje pozwalają na pełną swobodę ruchów, co dla dzieci jest bardzo ważne. Posiadamy koszulki bez rękawów, doskonałe na upalne dni, modele z oryginalnymi rękawkami typu motylek, czy wersje z przedłużanym tyłem. Bluzki pudrowy róż przygotowaliśmy także dla najmłodszych, posiadamy modele dla niemowlaków. Wiemy, że ten kolor pasuje niemal wszystkim.