bluza kolor szary
szare bluzy

Szara bluza to uniwersalny model

Kolor szary uchodzi za bardzo uniwersalny. Dzięki temu bluzy szare uważane są na ponadczasowe i są bardzo chętnie wybierane. Pasują niemal do wszystkiego, można je śmiało łączyć z uniwersalnymi barwami jak granat, biel, czerń, ale także z pudrowym różem, butelkową zielenią, bordo, musztardowym czy czerwienią. Bluza szara może być elementem naprawdę wielu zestawień kolorystycznych.

Szara bluza z kapturem czy bez?

Wśród rodzajów bluz można wyróżnić między innymi modele z kapturem lub bez. Istnieją zwolennicy każdej opcji, dlatego znajdziecie u nas szarą bluzę z kapturem rozpinaną oraz szarą bluzę bez kaptura. Dodatkowo mamy także modele na zamek lub na napy. Mamy także bluzy szare z szalem. Można także wybierać spośród modeli dla niemowlaków, dzieci czy nastolatków. Także dorośli polubili ten kolor, dlatego znajdzie się u nas również bluza meska szara i wersja dla kobiet.

Szara bluza rozpinana – jakie ma zalety?

Bluza szara rozpinana to bardzo funkcjonalny model. Można go zakładać podczas różnej pogody, a zapięcie pozwoli lepiej regulować temperaturę. Gdy zrobi się cieplej, można rozpiąć bluzę, natomiast gdy będzie chłodniej można zapiąć zamek, a jeśli szara rozpinana bluza ma dodatkowo kaptur, to można także założyć go na głowę. Z pewnością sprawi to, że od razy zrobi się nam cieplej. W MyBasic bluza rozpinana szara występuje zarówno w wersji z kapturem, jak i bez. Są modele z kieszeniami z przodu lub z boku, klasyczne bomberki i jeszcze więcej.

Polskie ubrania od MyBasic

W naszej firmie stawiamy na krajową produkcję i rodzime dzianiny. Kontrolujemy proces powstawania naszych ubrań od początku do końca. Zarówno bluza szara z kapturem, bluza szara oversize czy modele rozpinane powstają w Polsce i są dokładnie przez nas sprawdzane. Dzięki temu dostarczamy użytkownikom funkcjonalne bluzy szare dobrej jakości, które posłużą przez lata.