bluza kolor zielony
zielona bluza

Zielona bluza – wybierz swój ulubiony odcień

Zieleń to bardzo popularna barwa, ma także wiele wcieleń i w zależności od ulubionego odcienia można stworzyć z nią rozmaite stylizacje. Bluza zielona będzie więc dobrym wyborem dla wielu osób. Żywsza zieleń w kolorze trawy spodoba się miłośnikom kolorów natury, natomiast butelkowa zieleń przypadnie do gustu tym, którzy lubią stonowane i oryginalne barwy. Ciemnozielona bluza będzie doskonała na wyjazd, a żywsze kolory spodobają się młodszym użytkownikom.

Zielona bluza z kapturem lub wersja przez głowę

W naszej bogatej ofercie można znaleźć zieloną bluzę bez kaptura, bluzę rozpinaną zieloną czy model z szalem. Dzięki temu każdy fan tego koloru znajdzie model, który mu się spodoba. Większy wybór to także szansa dopasowania zielonych bluz do okoliczności. Na przejściową pogodę dobrze sprawdzą się fasony na zamek, które łatwo dopasować do aktualnej pogody, natomiast przy wietrze może być pomocny kaptur.

Bluza zielona dla starszych i młodszych

W MyBasic proponujemy bluzę rozpinaną zieloną oraz inne wersje w wielu rozmiarach. Mamy ubrania dla młodszych, które idealnie sprawdzą się do szybkich przedszkolnych stylizacji, jak i dla dorosłych. Znajduje się u nas zarówno ciemno zielona bluza, jak i jaśniejszy model. Posiadamy nawet bluzy dla maluszków. Są to bowiem bardzo funkcjonalne ubranka, które przydadzą się każdemu. Warto zaopatrzyć szafę w takie ciuchy.

Zielona bluza rozpinana – wersja na zamek i na napy

Bluza rozpinana zielona dostępna jest w dwóch wersjach. Na wygodne napy i na zamek. Jest to bluza ciemnozielona i jasnozielona. W wersji zapinanej na zamek błyskawiczny można natomiast znaleźć bluzę zieloną z kapturem lub bez. W zależności od preferencji można więc dopasować sobie ciuch pod wieloma względami. Wszystko to w połączeniu z jakością, jaką oferujemy, sprawia, że model jest zakładany bardzo często i jest bardzo trwały. Znajduje zastosowanie na co dzień i na wyjazdach.