body niemowlęce białe
niemowlaki białe body

Białe body – klasyczne ubranie dla maluszka

Body białe z pewnością znajduje się w szafie każdego niemowlaka. Wygodna forma ubranka sprawia, że uwielbiają je nie tylko dzieci, ale także rodzice. Pozwala ono na szybkie ubieranie i rozbieranie dziecka, gdy zajdzie taka potrzeba. To popularny strój, który zakłada się dzieciom już od urodzenia. Białe body dziecięce zawsze się sprawdzą, można je połączyć z innymi ciuszkami dzięki uniwersalnemu kolorowi, są dobre i dla chłopców i dziewczynek.

Białe body z krótkim rękawem – gdy temperatura wzrasta

Ubierając malucha, musimy zwracać jeszcze większą uwagę na to, co mu zakładamy. I nie chodzi o to, by ubierać dziecko za ciepło, ale o to, by dopasować białe body do panujących temperatur. Latem i wiosną najczęściej sprawdzi się białe body z krótkim rękawem. U nas można znaleźć wersję klasyczną lub białe body kopertowe z krótkimi rękawkami. Bawełniane białe body doskonale spisze się w ciepłe dni, ważne by nie przegrzewać niemowlaka. W wersji na lato oferujemy także ciekawe body z sukieneczką.

Białe body długi rękaw

Białe body z długim rękawem to z kolei model na chłodniejsze pory roku. Zapewnią dziecku ciepło i komfort. Body białe długi rękaw dostępne jest z zapięciem na zakładkę lub z tradycyjnym zapięciem na ramieniu i w kroku. Przyda się na miesiące, kiedy jest chłodniej. Można je także zakładać zimą pod spód. Do białego body wystarczy dobrać ciepłe spodenki i maluch ma już gotowy strój.

Białe body z falbanką – praktyczne body z sukienką

Białe body w wersji z sukienką to bardzo funkcjonalne ubranie dla małych dziewczynek. W MyBasic można je znaleźć w wersji z krótkimi lub długimi rękawkami, by można było nosić je przez cały rok niezależnie od pogody. Takie ciekawe body ładnie się prezentuje i ułatwia rodzicom ubieranie. Wystarczy założyć body białe z sukieneczką i letni strój gotowy. Natomiast każde z naszych body zapewnia maluchom komfort, materiały są wygodne i bezpieczne.