niemowlę body krótkie rękawy
body krótki rękaw niemowlak

Body krótki rękaw niemowlęce

Body niemowlęce krótki rękaw to model, bez którego nie obejdzie się żaden maluch. Praktyczne i komfortowe ubranko przyda się do codziennych stylizacji, a wersja body z sukienką będzie idealna na szczególne okazje. Body z krótkim rękawem dla najmłodszych pozwala na szybkie przebranie i bezproblemowe założenie. Odpowiedni projekt jest dopasowany do potrzeb niemowlaków, uwzględnia ich potrzeby i wymagania. Model z krótkimi rękawami będzie służył przez cały rok, warto mieć choć kilka sztuk.

Body krótki rękaw 86, 92 i 98 oraz mniejsze rozmiary

Właściwy wybór rozmiaru body na krótki rękaw zagwarantuje maluszkowi pełną swobodę ruchu i komfort. Zbyt małe body będzie uwierało i może uciskać, natomiast model za duży będzie się rolował i podwijał. Ogranicza to bobasowi pełnię ruchu, może także powodować odciski np. na pleckach gdy materiał zroluje się, a brzdąc spędzi tak kilka godzin. Duży zakres rozmiarów body niemowlęcego z krótkim rękawem pozwala wybrać odpowiedni do aktualnych parametrów maluszka.

Bezpieczeństwo – zadbaj, by body z krótkim rękawem dla niemowlaków było bezpieczne

Ubranka dla najmłodszych muszą spełniać rygorystyczne normy, by zapewnić malcom wszystko, co najlepsze. Niemowlęca skóra jest dużo wrażliwsza, dlatego też trzeba o nią zadbać w szczególny sposób. Należy sprawdzić, czy materiał nie posiada substancji szkodliwych, czy jest odpowiednio miękki i delikatny. Body zakładane jest bezpośrednio na ciało, dlatego materiał ma ciągły kontakt ze skórą. Surowiec wykonania i cechy body z krótkim rękawem mają więc wpływ na komfort dziecka.

Kolorowe body z krótkim rękawem dla chłopca i dziewczynki

Kolorowe body są dobrym pomysłem na ciekawe niemowlęce stylizacje. Duży wybór barw pozwala dowolnie kreować nowe stroje. Body na krótki rękaw to model uniwersalny, przeznaczony dla każdego maluszka, podobnie też nasze kolory kierujemy zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Stereotypy kolorystyczne nie muszą kierować wyborami rodziców odnośnie wyboru bodziaków dla maluszków.