fioletowe ciuchy
ubrania  w kolorze fioletowym

Fioletowe ubrania

Fioletowe ubrania to prosty sposób na wyróżnienie się z tłumu. Fiolet, choć jest bardzo ciekawym kolorem, wciąż jest niedoceniany i bywa zakładany zbyt rzadko. A szkoda, bo to magiczny kolor, który podkreśla wyjątkowość, pobudza także kreatywność i może pomóc uspokoić skołatane nerwy.Fioletowe ubrania damskie, męskie i dziecięce dostępne są u nas w wielu odcieniach. Od jaśniejszych, pastelowych fioletowych ubrań po ciemne, wyraźne fiolety. Można je więc wykorzystać na różne sposoby, będą także odpowiednie dla osób o różnych typach urody.

Fioletowe ubrania damskie i męskie

Fioletowe ciuchy z pewnością przypadną do gustu pewnym siebie osobom. Powinny spodobać się także paniom i panom, dla których niematerialna sfera życia odgrywa dużą rolę. W zależności od odcienia fiolet może być także bardzo kobiecy, co polubią panie, ceniące zmysłowe stylizacje. Można z nim stworzyć wiele udanych zestawień. Bogata oferta MyBasic zawiera luźne bluzy i spodnie w tej barwie, ale też sukienki, spódnicę czy golfy. Mamy zarówno ciemne, jak i jasne odcienie jak barwinkowy czy jasny fiolet. W zależności od potrzeb będzie więc można dopasować kolor.

Ubrania w kolorze fioletowym – doskonałe dla małych czarodziejek

Ubrania w fioletowych odcieniach kojarzą się z magią. Nie bez powodu czarodziejki, magicy i wróżki często przedstawiani są w tych barwach. Ubrania fioletowe mogą więc spodobać się małym miłośniczkom magicznych postaci. Przydadzą się do stworzenia przebrania czarownicy czy magika. Można je z powodzeniem wykorzystać do prostego przebrania dziecięcego. Później można je z powodzeniem zakładać dziecku przez cały rok. To ogromna zaleta jednokolorowych fasonów, mogą pełnić wiele funkcji w zależności od potrzeb. Fiolet można łączyć z wieloma barwami: żółtym, szarym, niebieskim czy zielonym. Bezpiecznym połączeniem będą klasyczne zestawy fiolet z czarnym i białym. Ubrania fiolet to ciekawa propozycja dla dużych i małych. Warto zapoznać się z tym kolorem