legginsy kolor szary
szare leginsy

Legginsy szare model dla każdego

Legginsy szare to bardzo popularny model, zarówno wśród kobiet, jak i nastolatek. Także dla dzieci często wybieramy taką barwę. Jest bardzo uniwersalna i zawsze się sprawdza. Szare leginsy można swobodnie zestawiać z różnymi kolorami i dobranie pasujących elementów nie jest trudne. W przypadku maluchów, które bardzo szybko się brudzą, posiadanie takich legginsów jest też bardzo praktyczne, plamy nie odznaczają się na nich tak mocno, jak np. na białych spodenkach.

Szare legginsy – długie, krótkie i ¾

Oferta MyBasic jeśli chodzi o leginsy szare, jest bogata. Mamy długie leginsy, grubsze leginsy na chłodniejsze dni, a także wersje letnie – krótkie i o długości nogawek ¾. Można więc u nas znaleźć fasony na każdą porę roku i na każdą okazję. Dzięki temu zawsze możesz mieć wygodne spodnie, które zapewnią komfort niezależnie od pogody. Wystarczy odpowiednio je dopasować do okoliczności.

Leginsy szare produkowane w Polsce

Krajowa produkcja i polskie materiały są dla nas gwarancją, że oferujemy dobre produkty. Dbamy o szczegóły już od momentu projektowania. Dopasowujemy nasze modele do potrzeb odbiorców. Nasze dzianiny posiadają certyfikat oeko-tek standard 100, który potwierdza, że są bezpieczne. Zależy nam, by nasze ubrania spełniały oczekiwania odbiorców. Dzięki temu nasze szare legginsy są to modele, które posłużą na długo. Dobra jakość zapewni komfort.

Szare legginsy z wysokim stanem

Kobiety, które wolą wyższy stan spodni mogą wybrać taki model leginsów. Zapewni wygodę i komfort, a także ukryje ewentualne niedoskonałości. Wygodne szare legginsy z wysokim stanem sprawdzą się do wielu zastosowań. Talia jest elastyczna i wygodna, a wysoki pas spodoba się paniom, które nie lubią niskich modeli.