spodnie kolor zielony
zielone spodnie

Zielone spodnie – damskie, męskie, dziecięce

Oferta spodni zielonych jest bardzo szeroka. Można u nas znaleźć dziecięce ogrodniczki w tym kolorze, spodnie dżersejowe czy dresy niemowlęce. Posiadamy zielone spodnie nie tylko dla najmłodszych. Można więc u nas znaleźć bogatą ofertę skierowaną do przedszkolaków, a także nastolatków. Dorośli to kolejna grupa, w której znaleźć można nasze spodnie zielone. Kolor jest bardzo popularny, mamy więc spory wybór dla każdej grupy wiekowej.

Co pasuje do zielonych spodni?

Wśród zielonych spodni dość popularny jest kolor butelkowej zieleni. Ciemnozielone spodnie ładnie będą się komponować z pudrowym różem, beżem, kremowym, żółtym czy błękitem. Choć oczywiście można je łączyć także z innymi barwami. Choć zielony nie jest kolorem, który można nosić do wszystkiego, to jednak barwa daje sporo możliwości stylizacyjnych. Warto popróbować różnych zestawień z ciemnozielonymi spodniami. Natomiast do jaśniejszego zielonego warto wypróbować beże, brązy czy nawet pomarańczowy.

Komfortowe zielone spodnie dla każdego

Nasze spodnie zielone są bardzo wygodne niezależnie od wybranego modelu. Nieważne czy są to kuloty, spodnie z zakładką czy spodnie ze wzmocnieniem na kolanach. Podobnie też w przypadku popularnych dresów – wszystkie zielone spodnie zapewnią komfort małym i dużym użytkownikom. Wykonane są z przyjemnych dzianin i dobrze się noszą, gumka nie ciśnie w pasie, a ściągacze nie są zbyt ścisłe. Nasze materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX standard 100, dlatego zielone spodnie z MyBasic są nie tylko bardzo wygodne, ale także bezpieczne.