ubrania dla noworodków
ubrania dla noworodków

Ubranka dla noworodków

Stwórz swoją wyprawkę!

Ubranka dla noworodków – najlepsze dla najmłodszych

Noworodek wymaga szczególnego traktowania, dlatego ubranka newborn muszą być wyjątkowe. Ten wyjątkowy okres w życiu wymaga specjalnych środków, w tym także dedykowanych ubranek dla noworodka. Okres noworodkowy trwa do 28 dnia życia, zadbaj, by w tym czasie zapewnić maluszkowi niezbędny komfort w każdym aspekcie, w tym także dopasowania ubranek dla dzieci newborn. Dobrze dobrane ubranka dla noworodków zapewnią im komfort i bezpieczeństwo, a tego potrzebuje każdy nowo narodzony maluszek.b25ed3d21aa046e4bedbb8b3e2684c80

Ubranie dla noworodka od 50 cm – noworodek potrzebuje najmniejszych ubranek dla dzieci

Z myślą o tych najmłodszych, którzy dopiero pojawili się na świecie, przygotowaliśmy specjalną kolekcję stworzoną pod ich potrzeby. Uwzględniliśmy przy tym, że donoszony noworodek, który przyszedł na świat pomiędzy 38 a 42 tygodniem ciąży, mieści się najczęściej w długości ubranek 46 cm do 54 cm. Nie zapomnieliśmy także o wcześniakach, które zbyt szybko przychodząc na świat, nie zdążyły się jeszcze prawidłowo się rozwinąć, a ich masa urodzeniowa jest mniejsza. Uwzględniając potrzeby wszystkich maluszków, stworzyliśmy zestaw ubrań dla noworodka, który rozpoczyna się od 50 cm. W pierwszych tygodniach życia także trzeba ubierać maleństwo, a luka, jaka istnieje na rynku w tym zakresie kazała nam zadbać o nowo narodzone maluszki. Często bowiem rodzice stają przed dylematem, jakie pierwsze ubranka dla noworodka wybrać, bo zaczynają się one najczęściej od 56 cm. Teraz problem jest już rozwiązany, znajdziesz u nas ubranka dla noworodków w mniejszych rozmiarach.

Noworodek dziewczynka, noworodek chłopiec – uniwersalne ubrania dla noworodków

Ubranka dla noworodka chłopca nie różnią się niczym od tych dla malutkich dziewczynek. W naszej kolekcji ubranek dla noworodków newborn proponujemy jedną kolorystykę, która jest odpowiednia dla każdego maluszka. Skupiliśmy się na potrzebach najmłodszych, a nie na podkreślaniu różnic wynikających z płci. Na tym etapie kolor ubrania to sprawa drugorzędna. Zadbaliśmy natomiast o to, żeby kolorystyka ubranka była stonowana, spokojna i naturalna. Bez zbędnego farbowania tkanin, które poprzez barwienie mogą stać się podrażniające i uczulać. Postawiliśmy na bezpieczeństwo noworodków, przykładając do tego ogromną wagę.

Ubranka dla dzieci newborn z materiałów z certyfikatem GOTS – bezpieczne pierwsze ubranka dla noworodka

Ze wszystkich materiałów do stworzenia kolekcji ubranek dla noworodków wybraliśmy najlepsze, certyfikowane materiały z bawełny organicznej. Jest to delikatny, naturalny materiał, który najlepiej odpowiada na potrzeby nowo narodzonych dzieci. Pierwsze ubranka dla noworodka muszą być delikatne. Naturalna bawełna organiczna jest przyjemna dla wrażliwej skóry noworodków, nie podrażnia, jest hipoalergiczna. Miękka, delikatna dzianina ochroni maluszka przed poceniem i przegrzaniem, jest przewiewna. Zapobiegnie pojawianiu się potówek i wszelkich podrażnień na skórze. Newborn ubranka z naszej kolekcji otulą ciepłem, zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Certyfikat GOTS – ubranie dla noworodka z materiałów o najlepszych właściwościach

Certyfikacja Global Organic Textile Standard to pewność, że materiały, z których stworzyliśmy kolekcję newborn, są organiczne, pochodzenie włókien jest naturalne a ich uprawy prowadzone są metodami ekologicznymi. Daje nam to doskonałe podstawy do stworzenia najlepszej jakości ubranek dla noworodków. Bezpiecznych, przyjaznych, komfortowych. Bo najmłodsi wymagają specjalnej opieki. Ubranka dla noworodków z naszej kolekcji pomogą zapewnić maluszkom to, co dla nich najlepsze.