Wyjątkowy czas z bliskimi

Dzień mamy

dzień mamy stylizacje

26 maja to dzień, kiedy możemy podziękować swoim mamom za wszystko, co dla nas zrobiły. Jednak wdzięczność i bliskość, które dominują w tym dniu powinniśmy przenieść także na pozostałe dni w roku. To ważne, by budować więzi i relacje. My uczestniczyliśmy w sesji, w której uwieczniliśmy aż 3 pokolenia! Z każdego kadru bije miłość i czułość. A Wy jak spędzicie Dzień Matki?

kobiece stylizacje
swobodne stylizacje dzień mamy
stylizacje na różny wiek
spódnica i bluzka
Celebracja świąt jest ważna, ale codzienność bywa równie istotna. Dlatego dbajcie o relacje, kiedy tylko możecie. Choć ciężko znaleźć czas w natłoku obowiązków, warto poświęcić chwilę ukochanym osobom. Może wspólne zakupy? To połączenie przyjemnego z pożytecznym.

luźny outfit lato
luźne stroje na lato
Warto też znaleźć czas na wspólny spacer z mamą. Wyjście do kina, kawa czy obiad pozwolą miło spędzić dzień i zadbać o bliską osobę. Zainteresowanie i czas to najważniejsze, co możemy podarować ukochanym ludziom.

stylizacja mama z córką
Gdy sama zostajesz mamą, zdajesz sobie sprawę, jak wiele poświęcenia to wymaga. Dzień Matki to symboliczny czas, kiedy chcemy za to podziękować. Jeśli znajdujesz się w sytuacji, że sama jesteś bohaterką tego dnia, a jednocześnie chcesz celebrować go z własną mamą możesz połączyć te pragnienia. Czy wspólny dzień trzech wspaniałych kobiet to nie jest idealne rozwiązanie? Dla nas wszystkie prezentują się uroczo.

stylizacje dzień mamy
stroje dla 3 pokoleń
sukienka dziewczęca
!

Dzień mamy - 26 maja!

W dniu mamy pamiętaj, by podziękować za miłość, jaką Cię obdarzyła. 26 maja to symboliczny dzień, kiedy warto znaleźć na to czas. Kwiaty, czekoladki czy choćby rozmowa telefoniczna, jeśli nie możesz tego dnia złożyć jej wizyty. To będzie dla niej wiele znaczyć.