Kolor nie tylko na lato - morelowy!

Lekka, ciepła, soczysta morela podbije Wasze serca

Jeśli kolor roku 2024 - Peach Fuzz jeszcze nie zdobył Waszych serc, to najwyższa pora! Uroczy, delikatny i subtelny kolor wybrany przez Instytut Pantone jest dziś dostrzegalny niemal wszędzie. Nic dziwnego. To przepiękny kolor o przyjaznym przesłaniu, oddającym potrzebę bliskości, relacji, współpracy.

Pantone 13-1023 - Peach Fuzz

My też jesteśmy pod jego wrażeniem, dlatego na naszej sesji tym razem królował świeży kolor  MORELOWY. A kto lepiej nadaje się do oddania młodzieńczego charakteru tego koloru niż energetyczne i pełne wigoru dzieci? Po tej sesji z pewnością zapałacie miłością do tej sensualnej barwy.

stylizacje w morelowym kolorze
morelowy kolor sukienka
strój morelowy chłopiec

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki świetnie prezentują się w morelowej barwie. Takie mono looki są po prostu przesłodkie. Idealne na słoneczne dni, choć same przywołują pozytywne emocje, mogą więc dodać energii nawet w chłodniejszym czasie.

!

Jeśli natomiast chcecie zaszaleć, połączcie przepiękny morelowy z innymi, ulubionymi kolorami!

Pastelowoniebieskim, pasteloworóżowym, bordowym, fioletowym albo pomarańczowym

morelowa podkoszulka
połączenie z morelowym
morelowy i różowy
kolory do morelowego
O tym, że lubimy połączenie morelowy + miętowy już pewnie wiecie, bo je pokazywaliśmy. Tym razem poza nim i różem dołączyliśmy także nasze pastele: niebieski i różowy. My jesteśmy już gotowi na lato, a jak idą Wasze przygotowania?