Wygodne stylizacje nie tylko na wyjątkowe okazje

Komfort dla taty i dzieci

rodzinna stylizacja

Tato to nieoceniony bohater codziennego dnia. Warto podziękować mu za to, że jest, a Dzień Ojca jest świetną okazją do tego. Na szczególne dni przydadzą się także odmienne stylizacje. Nadal wygodne, lecz bardziej odświętne.

Komfortowa i niezastąpiona polówka, spódnica midi i sukieneczka to dobra propozycja, gdy poszukujemy maksymalnie wygodnego stroju na ważny dzień.  

dzień ojca stylizacja
tata córka strój
Dziewczynki - stylizacje
barwinkowa koszulka męska
Tata - stylizacja

Tata to także ktoś, kto rozwiąże sto dziecięcych problemów, zwycięży smoka i zawsze wygoni potwory spod łóżka. Zadba o komfortowe ubranie do szalonej zabawy i uśmiech na twarzach, z nim nie można się nudzić.

Nie tylko zna ulubione kolory swoich pociech, ale też stworzy z nimi kolorystyczny duet, a nawet trio!

rodzinne stylizacje
morelowe ubrania rodzina

Tworzenie stylizacji w duchu matchy-matchy to świetna zabawa dla wszystkich. Wybierzcie kolor i zaczynajcie.

dzieci stylizacje
swobodne ubrania dla rodziny
Dziewczynki - stylizacje
mężczyzna koszulka morelowa
Tata - stylizacja

Wspólne zabawy stylizacyjne to dobry pomysł na spędzenie czasu, bliskość i budowanie relacji. Tata to najlepszy nauczyciel i wzór do naśladowania, także w kwestii wyboru kolorów. Może następnym razem motywem przewodnim będzie ulubiony kolor taty? Takie zajęcia z pewnością spodobają się dziewczynkom, ale chłopcy także lubią naśladować swojego ojca. Życzymy, by takich wspólnych dni pełnych uśmiechu było w Waszym życiu jak najwięcej.