Żółty i zielony mają MOC!

Stylizacje wiosenne

Sukienka czy spodnie? Nieistotne! Najważniejsze by były zielone lub żółte. I jedne i drugie zapewnią dzieciom komfort podczas wiosennych spacerów lub świątecznych spotkań rodzinnych.

święta stylizacje
!

Kolor zielony

Podnosi poziom energii, a jednocześnie zrelaksuje. Na początku wiosny dominuje on w naszym otoczeniu, a natura z pewnością jest warta naśladowania. Związany z nowym życiem, płodnością i odrodzeniem kolor zielony to także barwa witalna.

!

Kolor żółty

Ciepły i wyróżniający kolor doda energii po zimowych szaroburych tygodniach. Wprowadzi pozytywny nastrój. Kojarzony jest ze słońcem, a tego zdecydowanie brakuje nam na przedwiośniu.

stylizacje na wiosnę

Jeśli tak jak i my uważacie, że nawet w święta dzieciom należy się wygodny strój, sprawdźcie nasze propozycje na uroczystości i stylizacje wiosenne. Dominujące kolory: żółty i zielony dodadzą im pozytywnej energii, zaprezentują się świetnie na rodzinnym spacerze. 

ubranie święta
wiosna ubrania
stylizacje wiosenne
święta ubrania
Niezależnie od tego, czy dziewczynki wolą urocze sukienki, czy może lubią ciekawe zestawienia ze spodniami, znajdziecie u nas mnóstwo pomysłów jak ubrać je na święta i na wiosenne okazje. Chłopcy także znajdą u nas eleganckie koszulki na świąteczne spotkania. Niech króluje żółty i zielony, to kolory, które warto nosić nie tylko wiosną, ale w zielonej aranżacji wiosennej zaprezentują się genialnie. Wybierz nasze stylizacje na co dzień lub od święta.

wiosenne sukienki
sukienki wiosna
ubrania świąteczne