niemowlę ubranie

Oczekiwanie na narodziny to piękny czas. Gdy maluch już pojawi się na świecie, czeka Was wiele wyzwań.

noworodek ciuszki
noworodek wyprawka

Z czułością i troską poświęcacie się opiece nad maleństwem, oddając mu cały swój czas. Warto przygotować się na ten wyjątkowy okres i już wcześniej zaplanować sobie wszystko co niezbędne.

Nowo narodzony bobas będzie potrzebował specjalnych, dedykowanych ubranek, by poczuć się w domu dobrze. Trzeba więc zapewnić mu maksimum komfortu.

ubranko noworodek
!

Ubranka newborn już od rozmiaru 50-56

Naturalna bawełna jest przyjemna dla delikatnej skóry, nie podrażnia jej, jest hipoalergiczna. Miękkie ubranka najlepiej otulą wrażliwą skórę. Wygodne zapinanie ułatwi zakładanie ubranek, a możliwość regulacji długości pozwoli cieszyć się ciuszkami jeszcze dłużej.

body kopertowe dla noworodka
niemowlęce ubrania

Noworodek najlepiej czuje się w ramionach mamy, jej bliskość pozwala na spokojny sen i zapewnia pełnię bezpieczeństwa.

body dla noworodka
body dla noworodka
noworodek ubranie

By zapewnić maluszkowi najlepsze warunki do rozwoju, a sobie ułatwić codzienną pielęgnację warto zdecydować się na bezpieczne i komfortowe ubranka dla najmłodszych. Najlepiej sprawdzą się kolekcje dedykowane nowo narodzonym dzieciom. Mają one swoje potrzeby i muszą one zostać zrealizowane, to zapewni, że będą czuły się dobrze.

pielucha
pieluszka noworodek

Delikatna pieluszka z wiskozy bambusowej także przyda się malcowi i uzupełni jego wyprawkę. Podobnie jak czapeczka. Jeśli chcesz ułatwić sobie zakupy, możesz zdecydować się na gotową wyprawkę, która zawiera podstawowe ubranka, pieluszkę i czapeczkę - wszystko co potrzebne na dobry start.

wyprawka noworodek