Beata
Kolejny t-shirt tego modelu w szafie w większym rozmiarze i kolejnym kolorze. Rewelacyjna jakość, a kolory wręcz magiczne. Wytrzymałość materiału robi wrażenie. Spieranie uporczywych plam jeszcze większe.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodana 03.06.2026












