Justyna
Bardzo fajna piżamka, bardzo przyjemny materiał. Fajnie się rozciąga gdy trzeba, spodenki są do kolan czyli na takich nam zależało. Koszulka nie przylega do ciała, nie krępuje, jest bardzo przewiewna.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodana 05.06.2026










