bluzki róż
bluzka w kolorze różowym

Różowa bluzka – dobierz odcień

Róż można spotkać w wielu odcieniach. My polecamy pudrowy róż lub ciemniejszy różowy dla miłośników mocniejszych barw. W zależności od typu urody i preferencji można dobrać sobie swój kolor. Różowa bluzka stanie się podstawą wielu udanych stylizacji, dlatego warto mieć ją u siebie. Nasza oferta jest bogata i można w niej znaleźć różową bluzkę z długim rękawem, model bez rękawków dobry na upały i fason z krótkim rękawem. Jest więc w czym wybierać.

Bluzka różowa – zadbaj o jej jakość

Nasze dzianiny pochodzą z Polski. Dla bezpieczeństwa zadbaliśmy o certyfikat oeko-tex, który potwierdza, że są pozbawione substancji szkodliwych. Bluzki różowe szyte są w polskich szwalniach, dzięki czemu możemy kontrolować ten proces, co jest dla nas bardzo istotne. Dzięki temu możemy zaoferować produkty o wysokiej jakości, które nie będą ubraniami na jeden sezon. Bez obaw więc, jeśli bluzka różowa z MyBasic stanie się Twoją ulubioną, posłuży bowiem długi czas.

Różowe bluzki w wielu rozmiarach

Dobór odpowiedniego rozmiaru ubrania jest istotny, by czuć się w nim komfortowo. Jeśli masz wątpliwości, która różowa bluzka będzie leżała najlepiej, skorzystaj z naszej tabeli rozmiarów, która znajduje się obok produktów. Podane wymiary ułatwią dopasowanie modeli. Zbyt duże koszulki będą się źle układały i nieestetycznie wyglądały, za małe natomiast będą uciskać i sprawiać dyskomfort. Poświęć więc chwilę, by sprawdzić odpowiedni dla siebie rozmiar. Różowa bluzka w odpowiednim rozmiarze będzie chętnie zakładana do różnorodnych stylizacji.