bluzki zieleń
zielony bluzka

Energetyczna zielona bluzka dla osób w każdym wieku

Zieleń uchodzi za bardzo pozytywny kolor. Kojarzona jest z życiem, energią, odnową. Kolor ten najbardziej poszukiwany jest wiosną, ale chętnie noszony o każdej porze roku. Zielona bluzka może poprawić nastrój, ma działanie relaksujące, a do tego w zależności od ulubionego odcienia mamy naprawdę duży wybór zielonych ubrań. Od jasnych miętowych, po ciemne butelkowozielone kolory, od trawiastych po khaki. Jest to kolor, który bardzo często spotkać możemy w naturze.

Bluzki zielone z polskich dzianin

W MyBasic szyjemy z naszych krajowych dzianin. Wybieramy sprawdzone, certyfikowane materiały, by nasze ubrania były dobrej jakości i nie zawiodły odbiorców. Dzięki temu, że doskonale znamy i kontrolujemy proces produkcji, nasze zielone bluzki są wykonane starannie, są także zaprojektowane pod potrzeby użytkowników. Inne wymagania mają dorośli, inne mogą mieć dzieci. Uwzględniamy je już na etapie tworzenia projektów.

Bluzka dzielona na każdą porę roku

Oferujemy wiele krojów, od prostych zielonych bluzek z krótkim rękawem, po modele wykończone falbanką. Można u nas znaleźć zieloną bluzkę elegancką w stylu polo, która przyda się na wszelkie uroczystości dla osób, które lubią wygodną elegancję. I to w dwóch wariantach – z długim lub krótkim rękawem. Zielone bluzki, które przydadzą się na lato to wersje bez rękawów lub z krótkim rękawkiem. Na chłodniejsze dni proponujemy modele z długim rękawkiem. Zielone bluzki będą odpowiednie przez cały rok. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zieleń jest uniwersalną barwą.