Fioletowa bluza – oryginalne ubranie o praktycznym zastosowaniu

Fioletowe bluzy to proste i ciekawe propozycje na stworzenie oryginalnego stroju w kilka chwil. Kolor ten wyróżnia się na tle innych barw i nie jest często spotykany w przyrodzie. Dzięki temu ubranie się wyróżnia, a stylizacje z fioletową bluzą dziecięcą, czy z modelem dla dorosłych, są wyjątkowe. Przykuwają wzrok i sprawiają, że nawet proste stroje stają się ciekawe. Warto to wykorzystać, tworząc codzienne stylizacje.

Bluzy fioletowe w wielu odcieniach

Fiolet ma mnóstwo odcieni, dzięki temu łatwiej dobrać odpowiedni dla siebie. Pastelowa fioletowa bluza, model w kolorze ciemnego fioletu, czy może jasno fioletowa bluza dla każdego? Wśród ciekawych opcji w MyBasic posiadamy także ubrania w kolorze barwinkowym, ten jaśniejszy odcień podbił serca pań i dziewczynek, ale panowie także go doceniają. Fioletowa bluza damska czy męska urozmaici garderobę, warto zainteresować się tym nietypowym kolorem i dorzucić go do swojej szafy.

Praktyczne fioletowe bluzy – poznaj ich zastosowania

W zależności od fasonu fioletowa bluza może być wykorzystywana przez cały rok. Modele z kapturem świetnie sprawdzą się na chłodniejsze pory roku. Kaptur można zarzucić na głowę, gdy zrobi się chłodno, gdy zacznie wiać silniejszy wiatr czy zacznie mżyć. Fioletowa bluza z kapturem zapewni więc ciepło w każdej sytuacji. Natomiast bluzy na zamek pozwolą dobrze kontrolować temperaturę. Można zdecydować się na model rozpinany z kapturem lub na klasyczną bomberkę. Osoby, które nie lubią bluz z kapturem, mają do wyboru fasony zakładane przez głowę. Czasem jest to lepsze rozwiązanie dla dzieci na zimę, kaptur może bowiem odstawać pod kurtką, a nie zawsze dzieci potrafią poradzić sobie z jego wyciągnięciem na zewnątrz.

Komfortowa bluza fioletowa polskiej produkcji

W MyBasic produkujemy w polskich szwalniach, korzystamy także z polskich materiałów do szycia naszych bluz. Bluzy fioletowe mają doskonały skład, jest to głównie bawełna z minimalną domieszką elastanu dla poprawy właściwości materiału. Sprawdzone dzianiny są wygodne i przyjemne dla skóry. Dodatkowo posiadają certyfikat potwierdzający, że są pozbawione substancji szkodliwych. Prosty fason dopasowany jest do potrzeb grupy wiekowej, dla której przygotowana jest fioletowa bluza, dzięki temu doskonale spełnia swoje funkcje.