muślinowe czapki i kapelusze
nakrycia głowy muślin

Muślinowe nakrycia głowy – zapewnij dziecku ochronę przed słońcem

Lato to okres, w którym szczególnie należy dbać o ochronę przeciwsłoneczną. Nakrycie głowy jest niezbędne. Warto jednak wybrać dobre nakrycie, które zapewni dzieciom komfort. Doskonałym materiałem na lato będzie muślin. Chusta muślinowa dla dzieci na głowę czy muślinowe kapelusze to doskonały wybór. Lekki materiał, który zapewnia przewiewność doskonale nadaje się na upały. Chroni głowę przed poceniem i doskonale chłonie wilgoć, szybko także wysycha.

Chusta muślinowa z daszkiem – popularna bandana w oryginalnym wydaniu

Muślinowa chusta to doskonała ochrona przed słońcem. Jest delikatna, nie podrażni skóry, można więc spędzić w niej cały dzień. Bawełna organiczna z jakiej wykonano nakrycie zapewnia także bezpieczeństwo szczególnie wrażliwym dzieciom. Chusta muślinowa z daszkiem zabezpiecza oczy przed promieniami słońca, można ja dopasować do rozmiaru główki. Kark dziecka także jest zabezpieczony. Model jest odpowiedni dla chłopców i dziewczynek. Można go dowolnie stylizować i nadawać mu ciekawego charakteru.

Kapelusze z tkaniny muślinowej – w pięknych, letnich kolorach

Letnie kapelusze z tkaniny muślinowej są bezpieczne, lekkie, wygodne. Zapewniają ochronę buzi i karku. Dostępne są modele dla niemowląt i starszych dzieci. Każda dziewczynka będzie się prezentowała uroczo w subtelnym kapelusiku muślinowym. Takie muślinowe nakrycia głowy pasują doskonale do letnich sukienek. Do wyboru są różne kolory, ecru, beż, róż czy jasny niebieski. Takie zabezpieczenie przed słońcem nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim jest funkcjonalne.