rękawiczki zimowe
rękawiczki na zimę

Rękawiczki zimowe

Rękawiczki dziecięce zimowe to niezbędnik, bez którego żadna zimowa zabawa się nie uda. Ciepłe ręce to podstawa udanych harców na śniegu. Ciężko budować bałwana bez odpowiedniego zabezpieczenia, dlatego rękawiczki wodoszczelne zimowe to mus dla każdego dziecka. Pozwolą na swobodę ruchów i zadbają o ciepło, dzięki temu zabawa będzie możliwa. Zmarznięte rączki często są powodem, przez który trzeba przerwać śniegowe szaleństwa. Warto więc zadbać o ten element, by nie zmuszać malca do powrotu do domu, co często nie jest łatwe.

Rękawiczki zimowe chłopięce i dziewczęce

Modele rękawic dziecięcych są bardzo często uniwersalne. Jedyne co może je wyróżniać to kolorystyka. U nas panuje zasada, że każde dziecko może nosić kolor, który lubi, zatem nasze rękawiczki zimowe dla dzieci to modele unisex. Zadbaliśmy o dobry projekt, który uwzględnia potrzeby małych odkrywców i wprowadziliśmy funkcjonalne rozwiązania, ale nie stworzyliśmy oddzielnych rękawiczek zimowych dla dziewczynki i chłopca.

Praktyczne i wygodne – rękawiczki na zimę, których pozazdrościsz dziecku

Nasze rękawiczki zimowe dla dzieci są odpowiednio długie, by chronić przed wpadającym do wewnątrz śniegiem. W takich rękawiczkach można przebywać na zewnątrz jeszcze dłużej. Model jest dopasowany do dziecięcej budowy rąk i do potrzeb dzieci. Dzięki wzmocnieniu we wewnętrznej stronie możliwe jest chwytanie i swobodna zabawa np. w rzucanie śnieżek czy ulepienie bałwana. Rękawiczki dziecięce na zimę posiadają praktyczne klamerki do spięcia razem, po zakończeniu zabawy można w domu połączyć rękawice, by przed następnym zimowym szaleństwem nie martwić się poszukiwaniem brakującej sztuki. Rękawiczki zimowe mają także gumkę na nadgarstek, bardzo przydatną podczas ściągania modelu, chroni przed zgubieniem.

Rękawiczki zimowe dla niemowlaka, 2-latka i starszych dzieci

Dopasowanie rękawiczek na zimę do możliwości dzieci jest bardzo ważne. Rękawiczki zimowe niemowlęce powinny być łatwiejsze w zakładaniu, nie muszą także zapewniać aż takiej swobody poruszania i precyzji chwytu jak modele dla starszych dzieci. Dlatego oferujemy rękawice zimowe dla dzieci pięciopalczaste oraz rękawiczki niemowlęce zimowe z jednym palcem tzw. łapawice. Dzięki temu można dopasować wersje do umiejętności malców.