spodnie w kolorze khaki
khaki spodnie dla dzieci i dorosłych

Spodnie khaki – nie tylko do militarnych zastosowań

Choć spodnie khaki najczęściej kojarzone są z wojskowym zastosowaniem, takie zresztą są korzenie tego koloru, to dziś są bardzo chętnie wybierane przez kobiety, młodzież czy nawet dla maluszków. Kolor zyskał sympatię i wykorzystywany jest do stylizacji w różnych stylach. Ten zielono-brązowy kolor kamuflujący nabrał nowego zastosowania, choć nadal bardzo dobrze sprawdza się na wycieczki i wyjazdy na łono natury, gdzie doskonale wtapia się w otoczenie.

Postaw na jakość – spodnie khaki od MyBasic

Przykładamy dużą uwagę do materiałów, z jakich szyjemy, do bezpieczeństwa dzianin, do staranności w wykonaniu. Dzięki temu nasze spodnie khaki meskie, damskie czy dziecięce są wykonane z taką samą dbałością. Dzięki temu są trwałe i dobrze się prezentują przez długi czas, materiał się nie mechaci, nie kulkuje, fason pozostaje bez zmian. Do tego nasze dzianiny pochodzą z Polski i są przyjemne w dotyku, dzięki czemu noszenie spodni khaki jest przyjemne niezależnie od fasonu.

Khaki spodnie w połączeniu z innymi kolorami

Do spodni khaki bardzo dobrze pasują kolory ze wspólnej palety np.pomarańcz, żółć czy brązy. Odważniejsze osoby mogą zdecydować się na kontrastujące zestawienia z czerwienią czy fioletem. Także niebieski może stworzyć z nimi dobrą kompozycję. Połączenia z innymi barwami nadadzą spodniom khaki całkowicie innego charakteru. Sprawdź, jakie zestawienie najbardziej przypadnie Ci do gustu i poeksperymentuj z tym kolorem. Jest na tyle uniwersalny, że może go nosić cała rodzina.