szare spodnie
szary spodnie

Szare spodnie – różnorodne propozycje

Spodnie szare to uniwersalny element garderoby dla każdego – dla małego i dużego. Dlatego posiadamy spodenki dżersejowe i dresowe dla niemowląt w tym kolorze, modele dla starszaków, szare spodnie meskie i damskie. Wszyscy bowiem lubią ten kolor i niemal każdy ma w szafie ubrania o tej barwie. Szare spodnie są bardzo funkcjonalne, pasują do innych kolorów i można je zakładać na wiele okazji. Praktyczny kolor nie przestanie być modny, warto więc wybierać takie kolory, które zawsze będą odpowiednie.

Co pasuje do szarych spodni

Jeśli chodzi o stylizacje, szare spodnie jak już wspomnieliśmy, pozostawiają dużą swobodę. Szare szerokie spodnie młodzieżowe to doskonała baza do luźnego, streetwearowego stroju, natomiast przylegające leginsy sprawdzają się przy stroju do ćwiczeń lub w połączeniu z luźniejszymi górami. Szare spodnie meskie, podobnie jak damskie, mogą posłużyć do stworzenia szybkiej stylizacji niemal w każdym stylu. Klasyczna, jednolita kolorystyka pasuje do wzorów i do gładkich ubrań. Szare spodnie dresowe urozmaicą miejski outfit, a damskie legginsy przydadzą się do oversizowej koszuli. Zdecyduj się, co do szarych spodni chciałbyś założyć i w zależności od tego zdecyduj się na krój spodni. Znajdziesz u nas wiele propozycji.

Spodnie męskie szare oraz modele dla kobiet

Kobiety i mężczyźni, którzy szukają praktycznego ubioru, bardzo często decydują się na szare spodnie. To wygodne i bardzo funkcjonalne postępowanie. Stylizacje są prostsze, jeśli zdecydujemy się na szare spodnie, szczególnie że nasze modele są jednolite, co ma wiele zalet. Uniwersalne fasony docenia coraz więcej osób, a spodnie szare z pewnością wchodzą to kanonu podstawowych ubrań. Warto mieć choć jedne w swojej szafie.