błękit sukienki
sukienki kolor błękitny

Błękitna sukienka w kilku wersjach – znajdź model dla siebie

Sukienka midi błękitna, błękitna sukienka z długim rękawem, modele bez rękawów. To tylko część z fasonów, jakie są u nas dostępne. Błękit kojarzony jest z niebem i słusznie. Kolor przypomina bowiem barwę nieboskłonu. Błękit uważany jest za twórczy, spokojny, czysty. Lubią go dziewczynki i kobiety, a także chłopcy. Jest dość uniwersalny. Sukienka błękitna sprawdzi się na wiele uroczystości, warto zobaczyć propozycje.

Sukienki błękitne – z falbankami i bez

Błękitna sukienka z falbankami to jeden z częściej wybieranych fasonów. Młodsze dziewczynki lubią kręcące się modele i dla nich falbanki mają priorytetowe znaczenie. Nic nie cieszy tak bardzo, jak sukienka, która najlepiej się kręci. Sukienki z falbankami noszą także kobiety, jednak tu już większą rolę odgrywa walor estetyczny, a nie możliwości kręcenia. Nasze modele odpowiadają na różne potrzeby.

Błękitna sukienka midi

Sukienka błękitna midi to modny model, który pasuje na każdą panią. W naszej wersji model nie ma rękawów, można go więc zabrać na wakacje i sprawdzi się doskonale w ciepłe dni. Dodatkowo kolor podkreśli jej wakacyjny charakter i będzie się ładnie prezentował. Błękitna sukienka o długości za kolano sprawdzi się jednak nie tylko podczas urlopu. Taka długość to także dobry wybór do pracy.

Błękitna sukienka stylizacje

Błękitna sukienka z długim rękawem przyda się do stylizacji szkolnych i pracowniczych. Wersja z krótkim rękawem może być natomiast zakładana przez cały rok, wystarczy zadbać, by w chłodniejsze dni zarzucić na nią sweterek, marynarkę, kurteczkę. Tworzenie stylizacji z błękitnymi sukienkami jest dosyć łatwe, bo kolor ten lubi inne. Do błękitnej sukienki można założyć odważne kolory np. czerwony lub postawić na subtelniejszy look pastelowy. W połączeniu z tym kolorem można stworzyć naprawdę wiele interesujących kombinacji kolorystycznych, warto eksperymentować.