zestawy na lato morelowe

Tym razem z kampanią Wybieram Kolor wybraliśmy się do Gdańska. To doskonałe miejsce na wakacje, a nasz morelowy kolor wpisał się idealnie w jego nadmorski klimat. 

rodzinne stylizacje morelowe
morelowe stylizacje dzieci i dorośli
kolor morelowy stylizacje

Morelowy zaprezentował się genialnie nad Motławą i wśród zabytkowych elementów architektury Gdańska, ale morska bryza także służyła naszym letnim stylizacjom.

morelowe ciuchy

Dzięki Instytutowi Pantone kolor Peach Fuzz znają już chyba wszyscy. My bardzo się cieszymy, że nasz kolor morelowy trafił dzięki temu do Waszych serc. Wiedzieliśmy bowiem od dawna, że zasługuje na to, by znaleźć się w Waszych szafach. A na lato to już niezbędnik.

stylizacja damska morelowa
morelowe ubrania dla każdego

Na wakacjach sprawdzają się luźne, wygodne stylizacje. Jeśli więc połączycie komfort i morelę otrzymacie świetny duet na urlop i słoneczne dni. My tym razem w ramach naszej kampanii postawiliśmy właśnie na takie zestawienie. Sprawdziło się podczas spaceru, zwiedzania i odpoczynku.

stylizacje letnie morelowe
morelowe ciuchy dziecięce i damskie
ubrania w kolorze moreli
damska stylizacja w kolorze morelowym
wygodny ubiór kolor morelowy
Także dzieci prezentują się świetnie w kolorze morelowym.

komplet morelowy chłopięcy
morelowe komplety
ubrania na lato morelowe
morelowe ubrania na lato

Dlaczego warto sięgnąć po kolor morelowy na urlop i przyłączyć się do naszej kampanii?

Bo morelowy to kolor lekki i subtelny. Bardzo kobiecy i delikatny. Doda wdzięku nawet prostym i skromnym zestawieniom. Wnosi pozytywną energię oraz świeżość dlatego też będzie świetnym wyborem także dla młodszych. A im więcej kolorów na ulicach naszych miast, tym weselej.