Czy niebieski to jeden z Twoich ulubionych kolorów?

Zobacz kampanię - Wybieram kolor niebieski - w magicznym Krakowie!

niebieskie bluzy

Na zewnątrz jeszcze szaro i ponuro, a my już wprowadzamy kolor na ulicę w kolejnym miejscu. Niektórzy twierdzą, że nie mamy wpływu na kolory za oknem, my takiemu przekonaniu mówimy: nie! Możemy kreować świat wokół siebie i robimy to, wybierając kolorowe stylizacje na co dzień. Wprowadzamy kolor w miejską przestrzeń kolejnego miasta w Polsce.

Niebieskie, bezchmurne niebo, błękit oceanu, a może spokój tafli jeziora? Kolor niebieski wprowadza w stan relaksu i wyciszenia. Polecany jest osobom twórczym i kreatywnym. Relaks i kreatywność? Zgadnijcie, gdzie takie połączenie wypada najlepiej?

Nasze niebieskie stylizacje pojawiły się tym razem w Krakowie.

niebieski strój
niebieskie zestawy dresowe
wygodne dresy damskie i męskie

Niespieszny spacer urokliwymi uliczkami krakowskiego Kazimierza to idealny moment na złapanie oddechu. Ta historyczna żydowska dzielnica ma wyjątkową aurę, a atmosfera twórczości i otwartości doskonale współgra z niebieskimi stylizacjami. Wolność czuć w powietrzu, spróbujcie poczuć ten krakowski klimat.

niebieskie stylizacje dla każdego

Rynek i Sukiennice to miejsca, których nie można ominąć. Niebieski, który towarzyszy nam podczas tego spaceru, jako symbol trwania, stałości i nawiązania do tradycji zyskuje w tym miejscu nowego znaczenia. Zabytkowy Rynek Główny to jeden z ładniejszych rynków w Polsce, i nie tylko.

niebieski komplet
niebieskie ubranie

 Widok na Wieżę Mariacką i hejnał w tle z pewnością mają w sobie coś magicznego.  

kolorowe dresy
dres kolor niebieski
ona i on w niebieskim
komplet niebieski damski
strój męski kolor niebieski

Do Krakowa zabraliśmy niebieskie stylizacje, jeśli wpadły Ci w oko, znajdziesz je poniżej. Na poznawanie, eksplorację nowych miejsc i twórczy relaks warto zaopatrzyć się w wygodne zestawy.

Ona
On
Wystarczy szerzej otworzyć oczy i uważniej obserwować świat, a może okazać się, że wokół jest naprawdę kolorowo. W Krakowie nie obyło się bez niespodzianek...i to lubimy! Odkrywaj kolory w swoim mieście i baw się z nami, tworząc kolorowe stylizacje.

ubranie niebieski
luźny niebieski strój